Przegląd prasy...


2023-01-11
Władysław Kosiniak- Kamysz w Piotrkowie Trybunalskim w Ramach spotkań z cyklu "uczciwa Polska"
  • Uczciwa Polska to obywatelska inicjatywa, która zadba o wszystkie pokolenia Polaków. Proponujemy trzy projekty: Dziedziczenie Emerytury, „Praca, która się opłaca” i  Własny Kąt. Zbieramy pod nią podpisy. Proszę o jej poparcie.
  • Wieś dała zwycięstwo PiS. Jak traktują ją rządzący? Cytuję: „Chłopi są pazerni, da się im przed wyborami i na nas zagłosują”. Tak w relacji byłego ministra rolnictwa PiS mówi o rolnikach J. Kaczyński. To trzeba pokazać na wsi.
  • Rolnicy alarmują: ukraińskie zboże zamiast na rynki afrykańskie trafiło na polski. Mówiliśmy od miesięcy o wprowadzeniu systemu kaucyjnego na granicy. Co zrobił w tej sprawie komisarz Wojciechowski? Nic. Znacie jakiś jego sukces?
  • Są z nami rolnicy. Wspólnie walczyliśmy o ochronę polskiej ziemi i zatrzymaliśmy  Piątka Kaczyńskiego. Należy wam się odpowiedź na pytanie co dalej z polską wsią. Co dostali miejscowi rolnicy od władzy? Wizytę policji o 6:00 i kajdanki.
  • Kierujemy swoją ofertę również do zniechęconych i zawiedzionych wyborców PiS. Nie wolno ich obrażać. Wielu z nich zostało oszukanych. Nie można obarczać ich winą za to, że rządzący nie podołali zadaniu, oszukali i zawiedli.
  • Ziarno ciężkiej choroby nienawiści zostało zasiane 7 lat temu. Ono dało zatruty owoc, podzieliło Polskę na pół i zniszczyło wspólnotę narodową, a to ona – oprócz armii i sojuszy – decyduje o sile państwa. Przywrócimy Polsce braterstwo.
  • Było do tej pory dużo rozważań politycznych. Żarty się kończą. Albo będzie Uczciwa Polska albo rozgardiasz i chaos. Tu nie ma odcieni szarości. Jest czarny albo biały. Jest prawda i fałsz. My stoimy po stronie prawdy i Uczciwej Polski.
  • To nie jest uczciwe państwo jeśli rządzący najpierw zapowiadają dbanie o srebra rodowe, a później je wyprzedają. Nie mamy fuzji Lotosu, ale prywatyzację. Wartość tej transakcji jest mniejsza niż kontraktu Cristiano Ronaldo w lidze arabskiej. Skandal..


Nasz kandydat na: