Wakacje...


2020-07-02

Życzenia na wakacje!    

            Rozpoczęły się  w tym roku przedłużone wakacje dla dzieci i młodzieży szkolnej .  Wakacje to  okres długo oczekiwanego  wypoczynku dla  nas wszystkich. W tym okresie  staramy się wypocząć, oderwać od codzienności, nie zawsze kolorowej,  wesołej i miłej. Korzystajmy więc, jeżeli tylko możemy z dobrodziejstwa tego okresu , nie zapominając jednocześnie o sytuacji jaka panuje w naszym kraju i zagranicą. Przestrzegajmy zaleceń przestrzegania obostrzeń w związku z Korona wirusem. 

Pomimo tego, pozwolę sobie tradycyjnie jak co roku wszystkim tym, którzy odwiedzają  moją stronę internetową czy  fb i nie tylko tym,  złożyć życzenia  wspaniałego wypoczynku  w gronie najbliższych.

W tym okresie urlopowym nabierzcie nowych sił  i po wakacjach wracajcie  do swoich obowiązków wypoczęci,  zrelaksowani,   pełni nadziei i optymizmu na kolejny rok nauki, pracy i tak do następnych wakacji. 

Również  Wam emerytom i rencistom  życzę dużo zdrowia, wypoczynku  na  zasłużonej emeryturze, traktujcie ją jako Wasze wakacje, które dla Was powinny  trwać cały rok. Musicie pamiętać, emerytura  to zapłata za  pracę i służbę w Waszym  życiu zawodowy  a także i rodzinnym,  dlatego korzystajcie  z wszelkich  uroków tego okresu, nie zapominając o panującym Korona-wirusie.

Przypomnę Wam emeryci to co często powtarzam na spotkaniach z emerytami, iż …wiek emerycki po to jest Wam dany, by realizować niespełnione plany.       Stanisław Barnaś Radny Wojewódzki.

Nasz kandydat na: