Posiedzenie ZP PSL w Nowym Targu.


2022-11-23
           W dniu 19 listopada br. odbyło się spotkanie ludowców Zarządu Powiatowego PSL w Nowym Targu, z Prezesem ZW PSL w Krakowie dr. Krzysztofem Kleczar. Po powitaniu zaproszonych gości przez prezesa ZP PSL Stanisława Barnaś, zostały wręczone odznaczenia zasłużonym działaczom ruchu ludowego oraz legitymację partyjne nowym członkom Polskiego Stronnictwa Ludowego wstępującym w nasze struktury.

           Następnie głos zabrał Prezes ZW PSL dr Krzysztof Kleczar, który omówił ogólną sytuacje społeczno-gospodarczą i polityczną kraju. 
  
           Kolejnym ważnym punktem do którego odniósł się Prezes ZW PSL to był temat zbliżających się wyborów parlamentarnych w 2023 r. i samorządowych w kwietniu 2024 r. Następnie bardzo chętnie głos zabierali zaproszeni goście. Dyskusja była bardzo szczera i rzeczowa, trwała bardzo długo ze względu na ilość poruszanych tematów. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem "Andrzejkowym".

           Na koniec spotkania podziękowałem za przybycie  kol.  Prezesowi ZW PSL i  wręczyłem mu "ciupagę" nasz góralski argument służący do rozwiązywania trudnych problemów.

                                              Stanisław Barnaś Prezes ZP PSL, Radny Wojewódzki.

Nasz kandydat na: