Koniec Kampanii do samorządu...


2018-10-19

Szanowni Wyborcy!
         Kończy się okres kampanii wyborczej do samorządu. W tej prawdziwej kampanii wyborczej brałem udział tak naprawdę przez 4 lata mej posługi Wam, społeczeństwu. Jaka ona była? Oceńcie Sami 21 października, aczkolwiek sądzę, że była to posługa aktywna, ukierunkowana na rozwiązywanie ludzkich problemów. Można to łatwo zweryfikować, zapoznając się z moim profilem na Facebooku, czy stroną internetową.
       Staram się o reelekcje, gdyż nadal chcę dbać o interesy obywateli, Was mieszkańców. Starałem się być w Sejmiku reprezentantem i ambasadorem całej małopolski, a w szczególności mieszkańców powiatu tatrzańskiego, nowotarskiego, suskiego, myślenickiego czy wadowickiego. Każdą zgłoszoną sprawę traktowałem z należytą starannością i dążyłem do rozwiązywania zgłoszonych problemów.
       Dlatego uważam, że warto i trzeba postawić na człowieka, któremu sprawy każdego z Nas nie są obce. Możecie mieć pewność, że tak jak do tej pory za moimi słowami pójdą czyny i konkretne działania.
       Kandydatów do Samorządu jest wielu, tylko czy każdy z nich będzie właściwie reprezentował Nasze interesy? Czy będzie potrafił odpowiednio zatroszczyć się o zabezpieczenie Naszych potrzeb?
       Jeżeli Was przekonałem chociaż trochę do mojej osoby i moich zapatrywań na sprawy obywateli, sprawy małopolski oraz jeśli uważacie, że warto na mnie postawić w wyborach do Sejmiku, to bardzo proszę o Twój głos i Głos Twoich Bliskich.
          

       Kandydat do Sejmiku Woj. Małopolskiego Stanisław Barnaś Lista nr 2 pozycja 1

9

Nasz kandydat na: