Dzień Babci i Dziadka.


2023-01-21

Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie!!!. 

          Świętujemy wspólnie Wasze Święto, Dzień  Babci i Dziadka.  Święto, którym pragniemy podziękować Wam za to, że jesteście. Bardzo  Kochamy swoich rodziców,  są dla nas wszystkim, robią dla nas wszystko aby niczego nam nie zabrakło. Ale czasami jest tak, że w natłoku pracy i różnych zajęć zapominają o najważniejszym, o byciu przy nas w każdej chwili, kiedy najbardziej są nam potrzebni, gdy trzeba nas pocieszyć, przytulić powiedzieć mądre słowo,  które doda otuchy, podniesie nas na  duchu i oświetli resztę dnia.

            Drogie Babcie i drodzy Dziadkowie, Wy jesteście zawsze  i  w każdej chwili kiedy Was potrzebujemy. Za to Wam bardzo gorąco dziękujemy, życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia,  wiele miłości i zadowolenia z nas wnucząt. Kochamy Was kochane Babcie i kochani  Dziadkowie. Wnuczki i wnuczęta:

Gabrysia, Marcelek, Ania, Wojtuś, Piotruś, Sewerynek i Adaś.  Dziękujemy bardzo za życzenia, miłe słowa, a my życzymy Wam abyście wyrośli na ludzi prawych, szlachetnych, honornych i żyli tak,  aby nikt nie doznał przez Was krzywdy. Pamiętajcie, że  "Bogactwo to nie statut społeczny, szacunek od ludzi, to się liczy".  Tego Wam życzymy -  babcia Marysia i dziadek Staś.

Nasz kandydat na: