Do Strażaków.

Do Strażaków.
2011-09-12

Szanowni:

Panie Prezesie

Panie Naczelniku

Druhny i Druhowie

Witam

W związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi zdecydowałem się skierować do Was poniższy list. Chciałbym przybliżyć Wam moją osobę, oraz zaprezentować własne poglądy, szczególnie na temat tak dla nas ważny, jakim jest straż pożarna.

Pochodzę z rodziny z długoletnimi tradycjami strażackimi. Wielu moich krewnych pracuje w różnych komendach i jednostkach straży pożarnej na terenie województwa małopolskiego i na terenie kraju. W sierpniu 2007 roku zakończyłem czynną służbę i przeszedłem na emeryturę, pomimo to nadal uczestniczę w życiu strażackiej braci. Obecnie, po wnikliwych obserwacjach ostatnich zdarzeń zdecydowałem się kandydować do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Kandydatura moja podyktowana jest między innymi chęcią zadbania o interesy Strażaków, zarówno Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej na poziomie kraju. Chcę być w Sejmie reprezentantem i ambasadorem wszystkich Strażaków, gdyż uważam, że sprawy nas nurtujące nie zawsze są traktowane z należytą starannością i właściwe rozwiązywane.

Dlatego warto i trzeba postawić na człowieka, któremu sprawy pożarnictwa nie są obce. Chcę pomóc, a nie tylko obiecywać. Możecie mieć pewność, że za moimi słowami pójdą czyny.

Kandydatów do Sejmu jest wielu, tylko czy każdy z nich będzie właściwie reprezentował interesy Straży Pożarnej? Tylko ktoś, dla kogo Straż Pożarna jest tak dobrze znanym i ważnym elementem życia, będzie potrafił odpowiednio zatroszczyć się o zabezpieczenie jej potrzeb.

 Jeżeli i dla Was sprawy Straży Pożarnej, jej niezakłócone funkcjonowanie i możliwość realizowania swojego strażackiego powołania w jak najlepszych warunkach są kwestiami priorytetowymi oraz jeśli  uważacie, że warto na mnie postawić w wyborach parlamentarnych, to bardzo proszę o Twój głos.

Najchętniej spotkałbym się z Wami i porozmawiał o sprawach, które Was nurtują. Zagadnienia dotyczące straży są mi bardzo bliskie i pragnę się nimi zajmować będąc posłem.

Wszystkich zapraszam na moją stronę internetową i zapoznanie się ze mną i moim programem wyborczym.

Chętnych zapraszam także do dyskusji i zadawania pytań, z przyjemnością porozmawiam o Waszych problemach i wątpliwościach. Wiadomości proszę wysyłać na e-mail:   stbarney@poczta.onet.pl    lub na mój profil na Facebooku.

Zapraszam także na portal internetowy   www.podhale24.pl

Proszę o zapoznanie  druhów i druhny z powyższym listem i moją prośbą o GŁOS WASZ i WASZYCH BLISKICH w dniu wyborów, 
w październiku 2011 r. Z góry dziękuję za pomoc.

 Serdecznie Pozdrawiam Kandydat  na posła do Sejmu RP

 Stanisław Barnaś

Nasz kandydat na: