Apel do wyborców.

Prośba do wyborców.
2011-10-07

Szanowni Wyborcy.

Kończy się okres bardzo długiej i nie zbyt przyjaznej kampanii wyborczej do parlamentu RP. W  tej prawdziwej kampanii wyborczej   brałem udział tak naprawdę po raz pierwszy. Moje przemyślenia związane z tą kampanią są bardzo różne. Widziałem tony papieru, który został zmarnowany na tablicach reklamowych, zarówno na terenie miasta jak również i na terenie wsi. Szczerze mówią nie dziwię się, że plakat kandydata który go powiesił można było oglądać parę minut, za chwilę przyjechał następny i znowu zakleił poprzednika. Widziałem tablice w całości pozaklejane przez jednego czy dwóch kandydatów, widziałem również całe tablice zaklejone plakatem jednego kandydata. Czyż nie można powiesić jednego plakatu, wtedy zmieściliby się wszyscy.  Tak patrząc na  tę kampanię niektórych posłów wnioskuję, że jest się o co starać, aby zostać posłem.

Kandydatura moja podyktowana jest między innymi tym, że poproszono mnie abym wystartował w tych wyborach, oraz  chęcią zadbania o interesy obywateli. Chcę być w Sejmie reprezentantem i ambasadorem wszystkich polaków, gdyż uważam, że sprawy nas nurtujące nie zawsze są traktowane z należytą starannością i właściwe rozwiązywane. Dziwię się jak posłowie startujący po raz któryś do parlamentu  mogą w kółko mówić i obiecywać to samo.

Dlatego uważam, że warto i trzeba postawić na człowieka, któremu sprawy każdego z Nas nie są mu obce.  Ja  jako  były funkcjonariusz  mundurowy chcę pomóc, a nie tylko obiecywać. Możecie mieć pewność, że za moimi słowami pójdą czyny i konkretne działania. Przypomnę stare ludowe powiedzenie  "Kiedy miotła zamiata najlepiej?, wtedy gdy jest nowa!!!". Dlatego postawmy na nowych, młodych, ambitnych, którzy chcą coś zrobić dla kraju, dla regionu. Nie wybierajmy długowiecznych posłów, których wybraliśmy raz i uważają oni, że następna kadencja należy im się z Urzędu / chyba, że są naprawdę warci ponownego wyboru/.

Kandydatów do Sejmu jest wielu, tylko czy każdy z nich będzie właściwie reprezentował  Nasze interesy?. Czy będzie potrafił odpowiednio zatroszczyć się o zabezpieczenie Naszych potrzeb?.

 Jeżeli Was  przekonałem chociaż trochę do mojej  skromnej osoby  i moich zapatrywań na sprawy obywateli, sprawy małopolski i kraju,  oraz jeśli  uważacie, że warto na mnie postawić w wyborach parlamentarnych, to bardzo proszę o Twój głos i Głos Twoich Bliskich.

Bezpartyjny   Kandydat na Posła RP Stanisław Barnaś

Lita nr 5   pozycja 3                                              

Nasz kandydat na: