1000 000 wejść na stronę...


2020-09-08

Witam na mojej stronie!   1000 000 wejść!!!.

Szanowni Państwo kiedy w 2014 roku zdecydowałem po raz pierwszy kandydować w wyborach samorządowych do Sejmiku województwa małopolskiego, nie wiele  wiedziałem jak funkcjonują i czy sobie dam radę?. Ale jako rzeczowy facet wiedziałem, że na pewno sobie poradzę. Miałem konkretne przygotowanie  „mundurowe” a co się z tym wiążę to wszyscy mundurowi wiedzą: rzetelność, konkretność i upartość w działaniu. Pierwsze moje posunięcie to - założenie strony internetowej, która  powstała po to, abym mógł na bieżąco informować Was o moich działaniach podejmowanych w sejmiku.

Jestem Radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego V i VI  Kadencji. Funkcję tą sprawuję od 2014 roku. Reprezentuję wyborców z powiatów myślenickiego, wadowickiego, suskiego oraz  przede wszystkim nowotarskiego i tatrzańskiego. Jestem mieszkańcem Podhala i nasza podhalańska ziemia jest mi szczególnie bliska. Troska m.in. o zachowanie tradycji i dziedzictwa kulturowego, o zapewnienie środków na inwestycje na Podhalu, najprościej mówiąc o jak najlepsze zabezpieczenie interesów mieszkańców regionu jest moją motywacją do działania od początku mojej aktywności w samorządzie.

Obdarzyliście mnie  państwo swoim zaufaniem w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Przez ten krótki czas wiele udało mi się zrobić dla naszego Subregionu Podhalańskiego i województwa, /Sprawozdania z mojej działalności  w Sejmiku WM na bieżąco umieszczałem na stronie  w zakładce "Aktualności"/. Szanowni Państwo,  Szanowni wyborcy!, ja nigdy nie lubiłem obiecywać i nigdy tego nie robię,  ja po prostu działam!, kto mnie zna ten wie, że tak jest.

         Od samego początku bardzo aktywnie przedstawiałem państwu wszystkie moje działania jakie podejmowałem w swojej działalności radnego także poprzez organizowanie różnego rodzaju spotkań z wyborcami, instytucjami czy stowarzyszeniami.

        Również dla lepszego kontaktu z Wami założyłem moje profile na fb:  www.facebook.com/barnasstanislaw/,  profil radnego  i profil prywatny. Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję za kontakt ze mną  za pomocą e-maila, Facebooka lub telefonicznie. Wasze sugestie, spostrzeżenia, pomysły i opinie, które od Was otrzymywałem i  otrzymuję są dla mnie niezwykle ważne w działalności samorządowej i społecznej.  

Jednak z chwilą wejścia w życie przepisów o Ochronie Danych Osobowych, a obecnie pandemia korona-wirusa, zmusza do zdalnej działalność samorządów i  innych instytucji. Działalność taka bardzo ogranicza możliwość bezpośredniego kontaktu.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zaszczycili mnie swoim wejściem na moją skromną i bardzo prostą stronę internetową.

Życzę  Wam wszystkiego najlepszego, zachęcam do dalszego kontaktu z radnym  czy to osobiście czy poprzez portale społecznościowe,  no i oczywiście zapraszam do dalszych odwiedzin  strony internetowej  www.stanislawbarnas.pl 

Pozdrawiam serdecznie

Stanisław Barnaś Radny Wojewódzki.

Nasz kandydat na: